O nas

Psychoterapia Psycholog drzwi gabinet Centrum Psychoterapii PRO Psycholog

Witamy w Centrum Psychoterapii PRO

Witamy w Centrum Psychoterapii PRO, które tworzą pasjonaci pomagania ludziom w pokonywaniu życiowych zakrętów. Założycielką i pomysłodawczynią jest Dorota Łojewska, polonistka, psycholożka, psychoterapeutka, miłośniczka literatury, poezji, zwierząt oraz zdrowego stylu życia. W swoim życiu Dorota doświadczyła wielu ról: żony, matki, córki, przyjaciółki, menedżerki, psycholożki, psychoterapeutki. CP PRO stworzyła razem z z Katarzyną Łojewską, która czuwa nad stroną kreatywną i marketingiem oraz Adamem Łojewskim, który jest odpowiedzialny za komunikację, administrację i IT.

Katarzyna jest absolwentką SGH, doświadczonym doradcą strategicznym oraz miłośnikiem rękodzieła i zwierząt. W swojej pracy łączy pasję i kreatywność z umiejętnościami analitycznymi i komunikacyjnymi oraz doświadczeniami zdobytymi podczas licznych projektów, w ponad 10 branżach, prowadzonych dla kilkudziesięciu polskich i zagranicznych klientów – od małych i średnich przedsiębiorstw po globalne korporacje.
W wolnych chwilach poszerza swoje horyzonty w zakresie rękodzielnictwa, jak i trenerstwa oraz behawioryzmu psów. Jej życiowym marzeniem jest połączenie  działań niosących pomoc zarówno ludziom jak i zwierzętom na płaszczyźnie psychologicznej.

Adam ukończył dziennikarstwo na UMCS w Lublinie, następnie kilkanaście lat pracował w dziennikach regionalnych w działach reklamy. Prowadził także własną firmę handlową. Prywatnie miłośnik opery, motocyklista.

Zespół nasz tworzą psychologowie i psychoterapeuci, odpowiedzialni za pomoc naszym pacjentom.

Przyjmujemy w dwóch gabinetach, mieszczących się w historycznej kamienicy, przy ul. Ogrodowej 39/41 w Warszawie:

– Gabinet nr 20 znajduje się na III piętrze
– Gabinet nr 31 znajduje się na IV piętrze

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o historii tego miejsca, koniecznie zajrzyj TU

Dlaczego my?

  • zapewniamy intymność. Naszym zamysłem jest sieć adresów jedno-gabinetowych.
  • tworzymy szczególną atmosferę w pracy nad niesieniem pomocy w powrocie do zdrowia oraz rozwojem osobistym.
  • dbamy o to, by nasi pacjenci i klienci czuli się bezpiecznie od pierwszego kontaktu.
  • kochamy to, co robimy.
  • jesteśmy szczerzy i autentyczni.
  • stosujemy metody pracy dostosowane do osoby, a nie na odwrót.
  • słuchamy, jesteśmy uważni i zaangażowani.
  • jesteśmy profesjonalistami, którym warto zaufać.

Nasza misja

Pomagamy w pokonywaniu trudności związanych z pogorszeniem w codziennym funkcjonowaniu. Dostarczamy profesjonalną, pełną odpowiedzialności pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną w celu osiągnięcia optymalnego stanu równowagi wewnętrznej i zewnętrznej. W pracy zawodowej najważniejsza jest dla nas godność osoby, dlatego do każdego pacjenta i klienta staramy się podejść indywidualnie, z delikatnością i szacunkiem.

Specjalizacji
1
Rodzajów usług
5
Specjalistów
1
Pacjentów
380

Jeżeli odczuwasz nadmierny lęk, złość, nerwowość, masz problemy w relacjach, doświadczyłeś straty, jesteś depresyjny, szukasz celu w życiu, myślisz o zmianie

Skontaktuj się z naszą rejestracją

Zadzwoń