Relationship Intelligence (RQ)

Co by było, gdybyś miał natychmiastowy dostęp do stylu komunikacji wszystkich?


Co motywuje nas i innych, i w jaki sposób przekłada się to na komunikację oraz ma swój wyraz w postawach czy zachowaniu?


Zamiast koncentrować się na tym, CO robimy, SDI® 2.0 pomaga nam zrozumieć DLACZEGO się zachowujemy i JAK się do siebie odnosimy.

Korzystając z Relationship Intelligence (RQ), SDI 2.0 zapewnia wspólny język do zrozumienia tego, co jest ważne.


Budowanie relacji to coś więcej niż umiejętność miękka, a SDI 2.0 odgrywa bezpośrednią rolę w pomaganiu nam w nawiązywaniu relacji z innymi – budowaniu naszej zdolności do poprawy dialogu.


Koncentrując się na naszych Motywach, SDI 2.0 zapewnia krytyczne połączenie z kluczową umiejętnością przywódczą – „sztuką wpływu”. Łatwiej jest komunikować się z kimś i wpływać na niego, gdy zrozumie się to, co jest dla niego ważne. Ten wgląd pomoże Ci wybrać najlepsze podejście do angażowania osób, których myślenie i zachowanie różnią się znacznie od Twojego.


Analiza relacji: Wgląd, aby dostosować swoje podejście, aby interakcje były bardziej efektywne.


O co chodzi z tym Relationship Intelligence (RQ)

Relacje to połączenia zbudowane na fundamencie wspólnych doświadczeń i przyszłych oczekiwań. Core Strengths Relationship Intelligence pomaga identyfikować przeszłe błędne wyobrażenia, stosować właściwe podejście w danym momencie i współtworzyć lepszą jakość relacji.
Kiedy ludzie odkrywają, jak wykorzystać to, co napędza ich osobiste wyniki, nie tylko przejmują odpowiedzialność za swoje wybory, ale zaczynają doceniać różnice między innymi i budować zaufanie. Razem zespoły uczą się tworzyć wysokiej jakości interakcje, w których problemy są rozwiązywane, a praca wykonywana.

Nasi eksperci

Jestem pierwszą w Polsce certyfikowaną trenerka i facylitatorką Core Strengths®, autorskiego modelu psychometrycznego, identyfikującego mocne strony i motywacje, jak i nasze postawy wobec różnych etapów konfliktu.

Jeśli potrzebujesz pomocy naszego specjalisty, zadzwoń pod wskazany nr tel.

Nasza rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-19:00. Jeśli w danym momencie nie odbierzemy połączenia, oddzwonimy.