mgr Dorota Łojewska

Psycholog |  Psychoterapeuta

SZANUJĘ ZASADY ETYCZNE ZAWODU PSYCHOLOGA
Pracuję pod regularną superwizją. Przestrzegam zasad etycznych zawodu psychologa. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej, który sprawuje nadzór nad respektowaniem standardów zawodu psychologa i psychoterapeutyDorota Łojewska Psycholog Psychoterapeuta

DOŚWIADCZENIE

Swoją drogę zawodową przeszłam od dziennikarza i praktyka biznesu do psychologa i psychoterapeuty. Wiele lat pracowałam w średnich i dużych firmach, w tym, w międzynarodowej korporacji. Z doświadczenia osobistego i zawodowego wiem, czym jest stres osobisty i zawodowy i jak dezorganizuje codzienne funkcjonowanie. Obecnie realizuję swoją pasję, pomagając ludziom w pokonywaniu trudności. Towarzyszę w bezpiecznym przechodzeniu przez zmiany w życiu, tak, by osoby, z którymi pracuję, mogły odczuć stan dla nich optymalny, równowagi zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

WYKSZTAŁCENIE

Tytuł magistra filologii polskiej zdobyłam na Uniwersytecie Warszawskim, a dyplom psychologa z tytułem magistra na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie. Ponadto ukończyłam 4-letnią Szkołę Psychoterapii Centrum CBT w Warszawie. Legitymuję się Certyfikatem Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Nr 1472. Z klientami pracuję w paradygmacie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem elementów terapii schematów.

PRAKTYKA ZAWODOWA

Obecnie prowadzę praktykę prywatną .

STAŻE KLINICZNE
Do wykonywania zawodu od strony praktycznej przygotowywałam się, odbywając staże kliniczne w SPP ZOZ w Choroszczy k. Białegostoku na V Oddziale Ogólnopsychiatrycznym, w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie w Klinice Psychiatrii, Stresu Bojowego i Psychotraumatologii oraz w Centrum Medycznym Vertimed w Warszawie.

KONTAKT
Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Jeśli nie odbieram telefonu w czasie, w którym dzwonisz lub od razu nie odpowiadam na maila, oznacza to, że pracuję. Postaram się oddzwonić lub odpisać najszybciej, jak to tylko możliwe, nie później niż 24 godziny od Twojego kontaktu. 

Specjalizacja
Psycholog Psychoterapeuta
Licencja
Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego Nr 1472
Tytuł
Magister
Dostępne dni
Serdecznie polecam Panią Dorotę. To, co spodobało mi się od samego początku to konkretne działanie, szacunek do pacjenta i profesjonalizm. Pani Dorota do kazdej konsultacji jest przygotowana, notuje, słucha. Po prawie roku terapii widzę ogromną poprawę, wiem nad czym jeszcze muszę pracować.
Monika
Pacjentka
Chodziłam na sesje do Pani Doroty przez 1.5 roku. Z czystym sumieniem polecam spotkania, Pani Dorota jest bardzo empatyczna i cierpliwa. Niewątpliwą zaletą Pani Doroty jest tez wcześniejsze doświadczenie w biznesie, co sprawia, ze nie jest oderwana od rzeczywistości, dlatego sprawnie przepracowalysmy moj pracoholizm i ustalanie granic w pracy.
Paulina
Pacjentka
Byłam nieszczęśliwą i zagubioną osobą. Pani Dorota bardzo mi pomogła i sprawiła, że potrafię na nowo czerpać radość z życia. Jestem niesamowicie zadowolona z wizyt, na których odkrywałam siebie, dzięki czemu nauczyłam się, jak radzić sobie z problemami. Spotkania dodawały mi również odwagi i pobudzały do działania. Pani Dorota dawała poczucie zrozumienia, co było dla mnie na prawdę ważne, dlatego polecam wszystkim z całego serca.
Kinga
Pacjentka
Pani Dorota to wspaniała osoba. Polecam z całego serca, tym bardziej, że szukałem pomocy u kilku innych psychologów, ale bez powodzenia. Właśnie zakończyłem terapię. Zgłosiłem się w trudnym dla siebie czasie, borykałem się z trudnościami w relacjach z otoczeniem. Do tego dochodziła bezsenność i niskie poczucie własnej wartości. Pani Dorota zaproponowała mi pracę w oparciu o techniki poznawczo-behawioralne oraz terapię schematów i nie ukrywam, że ta metoda trafiła do mnie. Dziś już rozumiem siebie i swoje problemy. Otrzymałem też sporo narzędzi, które pomagają mi w trudnych chwilach. Polecam Panią Dorotę, bo jest osobą, przy której czułem się rozumiany. Do tego Pani Dorota ma doświadczenie także w pracy w korporacjach, co dla mnie jest szczególnie ważne, bo nie wszyscy rozumieją specyfikę i problemy relacji w dużych firmach.
Krzysztof Z.
Pacjent